Kontakt

    Kenneth Lodeklint
    Affärsområdeschef
    070-2918784
    kenneth.lodeklint@briab.se
    Lena Freij
    Projektledare/Säljsupport
    010-2038304
    lena.freij@briab.se
    Paul Nilsson
    Distriktsansvarig Malmö/Södra Sverige
    010-2038302
    paul.nilsson@briab.se
    Axel Nilsson
    Projektledare/Säljsupport
    010-2038306
    axel.nilsson@briab.se
    Daniel Sandqvist
    Service och eftermarknadsansvarig
    010-2038307
    daniel.sandqvist@briab.se
    Johan Lindström
    Distriktsansvarig Stockholm/mellansverige
    010-2038308
    johan.lindstrom@briab.se
    Jessica Ekman
    Säljsupport/Mammaledig
    010-2038303
    jessica.ekman@briab.se
    Erika Jonasson
    Projektledare/Säljsupport
    010-2038011
    erika.jonasson@briab.se
    Johan Almefjord
    Distriktsansvarig Göteborg/västra Sverige
    010-2038010
    johan.almefjord@briab.se

    Vill du ha koll på det senaste inom riskhantering?

    Prenumerera på löpande nyheter från Briab

    Hantering av personuppgifter (GDPR)

    Briab – Brand & Riskingenjörerna AB samlar in och bearbetar dina personuppgifter för att tillhandahålla produkter och tjänster åt dig, för att informera dig om nyheter och uppdateringar av våra produkter och tjänster, för att anpassa din upplevelse av vår webbplats samt för att förbättra våra produkter och tjänster.

    När som helst har du rätt att få tillgång till, korrigera och radera dina personuppgifter och att invända mot bearbetning av dina personuppgifter. Du kan utöva dessa rättigheter genom att skicka ett e-postmeddelande till följande adress gdpr@briab.se.

    Briab – Brand & Riskingenjörerna AB förbinder sig att respektera och skydda dina personuppgifter och din personliga integritet i enlighet med gällande lagstiftning, branschregler och andra relevanta normer. Vi lämnar aldrig ut dina personuppgifter till tredje part utan ditt godkännande.

    JAG FÖRSTÅR